Деталі нових передплат на MEGOGO

Від понеділка, 2 серпня, на медіасервісі MEGOGO діятимуть нові передплати за зміненими тарифами. Відтак MEGOGO матиме три основні передплати «Легка», «Оптимальна», «Максимальна» та ряд додаткових a la carte передплат.

Оновлення тарифних пакетів зумовлене виключно зміною наповнення. Наразі передплата «Максимальна» пропонує більш як 175 000 годин контенту. До порівняння, кількість годин контенту 2017 року становила 25 500 годин.

​«Ми постійно намагаємось наповнювати наші передплати новим топовим контентом. Тільки за останні кілька місяців ми додали чимало ексклюзивних спортивних подій, фільми від Disney, контент discovery+, Paramount+ та багато іншого. Збільшення контентної пропозиції не може не впливати на вартість. Для зручності користувачів, в нас з’явилось декілька a la carte передплат, які допоможуть споживачу обрати саме те, що він бажає. Цікаво дивитись спорт – є варіант, який пропонуватиме тільки контент цього жанру. Цікаво лише кіно – є і такий варіант. А якщо є бажання мати одразу все – для цього є передплата «Максимальна». Тож сподіваємось, що така тарифна пропозиція буде значно зручніша для кожного. Що важливо, наповнення усіх пакетів буде продовжувати збільшуватись», – коментує Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Вартість передплати «Легка» становитиме 99 грн/місяць. Вона включатиме понад 260 каналів з інтерактивними функціями, аудіоконтент, бібліотеку кіно і серіалів, чимала кількість яких 4К-якості.

Передплата «Оптимальна» коштуватиме 199 грн/місяць. Включатиме 320 каналів, серед яких преміальні розважальні та пізнавальні, широку бібліотеку популярних фільмів та серіалів, доступ до аудіобібліотеки – усе те, що й «Максимальна», крім спортивного контенту.

Передплата «Максимальна» матиме вартість 299 грн/місяць. Вона пропонуватиме найбільшу бібліотеку каналів і контенту, ексклюзивні спортивні трансляції, тобто весь можливий контент за всіма передплатам. Більш того, щомісяця користувачу пропонуватимуться по дві фільмові прем’єри за 1 грн із переліку можливих.

A la carte передплата «Спорт» (199 грн/міс) включатиме найтоповіший спортивний контент. Спортивні канали і ряд ексклюзивних подій, серед яких: матчі Ліги чемпіонів УЄФА, Ліги Європи УЄФА та Ліги конференцій УЄФА, La Liga, Ligue 1, Copa América та Чемпіонат Бразилії із футболу, бої Top Rank, K2 Promotions Ukraine, Bellator, кіберспорт в партнерстві із Maincast та багато іншого. Усі події також будуть включені й до передплати «Максимальна».

A la carte передплата «Кіно+» (129 грн/міс) – десятки тисяч фільмів, серіалів, шоу мультфільмів, контент від discovery+ й навіть аудіо. Окрім того, до наповнення входитимуть власні інтерактивні фільмові канали, яких вже 60.

A la carte передплати  «discovery+» (69 грн/міс),  «Paramount+» (69 грн/міс),  «Start» (79 грн/міс) і  «More TV» (69 грн/міс) пропонуватимуть брендовий контент.

Нова a la carte передплата «Аудіогороскоп» (29 грн/міс) для мобільних додатків на базі iOS і Android, пропонуватиме щоденний гороскоп для кожного знаку зодіаку від команди MEGOGO Audio. Це єдина передплата, що не входитиме до «Максимальної».

Зазначимо, на медіасервісі MEGOGO діють благодійні передплати «Максимальна + Благодійність» (349 грн/міс) та «Благодійність» (50 грн/міс), кошти із яких перераховуватимуться до благодійного фонду «Благомай», детальніше за посиланням.


За матеріалами прес-релізу