Українська компанія стала продакшн-партнером американського шоу NFL Tuesday Night Gaming

Українська компанія стала продакшн-партнером американського шоу NFL Tuesday Night Gaming. Фото: WePlay HoldingКомпанія WePlay Esports займалась розробкою та виробництвом першого сезону ігрового онлайн-шоу за участю зірок Національної футбольної ліги США. Попри те, що знімання шоу відбувалось на території Сполучених Штатів Америки, вся проєктна група WePlay родом з України.

Українська продакшн-компанія WePlay Esports стала офіційним партнером Enthusiast Gaming у роботі над першим сезоном NFL Tuesday Night Gaming. NFL Tuesday Night Gaming – розважальне онлайн-шоу, де щотижня зірки NFL (National Football League) та провідні інфлюєнсери зі сфери геймінгу змагаються між собою в Rocket League, Fortnite, Fall Guys та Madden NFL. Пілотний сезон шоу розпочався у вересні 2022 року та транслювався щовівторка у прямому ефірі на YouTube у США та Канаді.

Знімання NFL Tuesday Night Gaming проходило із WePlay Esports Arena Los Angeles, США. Команда WePlay Esports як віддалено, так і на локації працювала над розробкою та впровадженням формату проєкту, його дизайн- та контент-складовою, створенням дизайну сцени, комп'ютерної графіки та доповненої реальності під час трансляції, а також над технічним забезпеченням шоу.

Перший сезон NFL Tuesday Night Gaming завершився у березні 2023 року. За цей час було випущено понад 20 епізодів, у яких взяли участь більш ніж 100 гравців та легенд NFL, а також представників індустрії геймінгу.

Вміння та кваліфікації наших співробітників відповідають найвищим стандартам якості та ми пишаємось тим, що навчились всьому вдома, в Україні, у роботі над попередніми проєктами та турнірами. Сьогодні, вийшовши у велике плавання, ми виявилися одними з найкращих в індустрії, про що свідчать контракти та робота з такими компаніями, як Enthusiast Gaming та National Football League. NFL Tuesday Night Gaming – абсолютно унікальне шоу, в якому гармонійно поєдналися лідери думок класичного спорту та ігрової індустрії. Впевнений, що це шоу дасть початок новому етапу розвитку спортивного та геймінгу контенту”, – коментує Юра Лазебніков, керуючий партнер, співзасновник WePlay Esports.

WePlay Esports була заснована у 2011 році в Україні як кіберспортивний турнірний оператор. Сьогодні компанія має офіси у Києві й Лос-Анджелесі та спеціалізується на виробництві контенту та технологій у сфері кіберспорту, геймінгу та розваг.


За матеріалами пресрелізу