Інвестбанкір Сергій Будкін у WakeUp. Recovery Talks: про економіку України та майбутні інвестиції

Комунікаційна агенція Postmen запустила ранковий лекторій WakeUp в оновленому форматі Recovery Talks — це розмови з підприємцями, громадськими діячами, журналістами, вченими й іншими експертами на тему відновлення, модернізації та візії майбутнього України.


Першим гостем ранкового лекторію WakeUp став український підприємець і викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар.

video

Наступним гостем ранкового лекторію WakeUp стане інвестбанкір, засновник та керівний партнер інвестиційної компанії FinPoint Сергій Будкін.

Разом із CEO агенції Ярославом Ведмідем обговорять економічні виклики та перспективи залучення інвестицій в післявоєнній Україні.

Другий епізод WakeUp Recovery Talks відбудеться 27 квітня о 9:00 у прямому етері на сторінках Postmen: у YouTube і Facebook. Щоб долучитись офлайн - заповніть форму: https://forms.gle/nLnCZGbDXJYhBcev6

Не пропустіть лекцію із Сергієм Будкіним 27 квітня о 9:00 у прямому ефірі на сторінках Postmen.

* Postmen Wake Up — це ранковий лекторій комунікаційної агенції Postmen. Його мета — вільний доступ до знань, тому вхід та перегляд лекцій безплатний. Postmen вже 5 років створює освітні зустрічі, а лідери думок та успішні представники різних сфер діляться своїми знаннями безкорисно. Серед гостей агенції були Яніна Соколова, Ярослава Гресь, Ольга Кудиненко.

За матеріалами пресрелізу